top of page

Çalışanlarımız

İşinin Hakkını Veren Ekibimiz

Personelimiz, farklı alanlardan gelen yüksek eğitim düzeyine sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Sektördeki en iyi ürünleri ve en iyi hizmeti sağlama misyonunu her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Çalışanlarımızın yüksek profesyonel standartlara sahip olması gurur verici ve ekibimizi sürekli yeni yetenekler katmak istiyoruz. Gerekli niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Male Portrait

B. Demir

Satış Müdürü

Satış Müdürü olarak B. Demir, tüm ürün ve hizmetlerin zamanında ve özenle teslim edilmesinden sorumludur. Aşağıda Satış Müdürü pozisyonu hakkında daha fazla bilgi yer almaktadır.

İletişim
Smiling Businessman

M. Yılmaz

Nakliye ve Dağıtım Temsilcisi

Şubelerimizden herhangi birisini ziyaret ettiğinizde bir M. Yılmaz veya eşit deneyime sahip bir Nakliye ve Dağıtım Temsilcisi tarafından karşılanacaksınız. Bu pozisyona ait beceriler ve görevler hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim
Portrait of Smiling Woman

N. Talu

Servis Merkezi Teknisyeni

N. Talu, ekibimizin kıdemli üyesidir ve iş geliştirme, müşteri ilişkileri ve satış ekibinin yönetiminden sorumludur. Aşağıda Servis Merkezi Teknisyeni pozisyonu hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

İletişim
bottom of page